Menu

Stillinger og resultater

Klubbens kampe
December 2022
5.
mandag
15.20
Lyngby Boldklub 1921
Spillet
Herrer
M+60
Træningskamp 60+ - 8-mands • Pulje 1
Lyngby Stadion
Kunst 1
Lyngby Boldklub 1921
Lyngby Stadion
Kunst 1
5.
mandag
15.20
Lyngby Boldklub 1921
Spillet
Herrer
M+60
Træningskamp 60+ - 8-mands • Pulje 1
Lyngby Stadion
Kunst 1
Lyngby Boldklub 1921
Lyngby Stadion
Kunst 1
7.
onsdag
20.30
Lyngby Boldklub 1921
Idrætsby 19
-
Herrer
M+32
Træningskamp 32+ Herre 8-mands • Pulje 1
Lyngby Stadion
Kunst 1
Ishøj IF
Idrætsby 10
Lyngby Stadion
Kunst 1
9.
fredag
19.30
Lyngby Boldklub 1921
Idrætsby 19
-
Herrer
U19
Træningskamp U19 Drenge Øst 1 • Pulje 1
Lyngby Stadion
Kunst 1
Ølstykke FC
Idrætsby 18
Lyngby Stadion
Kunst 1
10.
lørdag
09.00
Lyngby Boldklub 1921
-
Herrer
U9
U9 Drenge 1 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 1
Hørsholm Idrætspark
Kunstbane 1
Hørsholm-Usserød IK
Hørsholm Idrætspark
Kunstbane 1
10.
lørdag
09.30
Helsingør IF Fodbold
-
Herrer
U9
U9 Drenge 1 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 1
Hørsholm Idrætspark
Kunstbane 1
Lyngby Boldklub 1921
Hørsholm Idrætspark
Kunstbane 1
10.
lørdag
10.00
Lyngby Boldklub 1921
Idrætsby 16
-
Herrer
U12
Træningskamp U12 - Drenge • Pulje 1
Lyngby Stadion
Kunst 3
Brøndbyernes IF
Idrætsby 11
Lyngby Stadion
Kunst 3
10.
lørdag
10.00
Lyngby Boldklub 1921
-
Herrer
U9
U9 Drenge 1 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 1
Hørsholm Idrætspark
Kunstbane 1
Humlebæk BK
Hørsholm Idrætspark
Kunstbane 1
10.
lørdag
11.00
Taastrup FC
-
Herrer
U15
Træningskamp U15 Drenge Mester • Pulje 1
Gadehaveskolen kunstgræs
Lyngby Boldklub 1921
Gadehaveskolen kunstgræs
10.
lørdag
11.09
Lyngby Boldklub 1921
-
Kvinder
U8
U8 Pi (15) ½ banestævne Lyngehallen 10/12 • Pulje 1
Lyngehallen
B. 1973, Herlev
Lyngehallen
10.
lørdag
11.18
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
U8
U8 Pi (15) ½ banestævne Lyngehallen 10/12 • Pulje 1
Lyngehallen
Lyngby Boldklub 1921
Lyngehallen
10.
lørdag
11.36
B. 1973, Herlev
-
Kvinder
U8
U8 Pi (15) ½ banestævne Lyngehallen 10/12 • Pulje 1
Lyngehallen
Lyngby Boldklub 1921
Lyngehallen
10.
lørdag
11.45
Lyngby Boldklub 1921
-
Kvinder
U8
U8 Pi (15) ½ banestævne Lyngehallen 10/12 • Pulje 1
Lyngehallen
Virum-Sorgenfri BK
Lyngehallen
10.
lørdag
11.54
Lyngby Boldklub 1921 (2)
-
Herrer
U6
U6 dr (17) ½ banestævne Lyngehallen 10/12 • Pulje 2
Lyngehallen
Blistrup SI (1)
Lyngehallen
10.
lørdag
12.00
Slagelse B&I
-
Herrer
U17
Træningskamp U17 Drenge Øst 1 • Pulje 1
Slagelse Stadion Kunst
Lyngby Boldklub 1921
Slagelse Stadion Kunst
10.
lørdag
12.00
Lyngby Boldklub 1921
Idrætsby 15
-
Herrer
U14
Træningskamp U14 Drenge Liga 1 • Pulje 1
Lyngby Stadion
Kunst 1
AB
Idrætsby 10
Lyngby Stadion
Kunst 1
10.
lørdag
12.00
Lyngby Boldklub 1921
Idrætsby 18
-
Herrer
U14
Træningskamp U14 Drenge 2 • Pulje 1
Lyngby Stadion
Kunst 3
Brede IF
Idrætsby 12
Lyngby Stadion
Kunst 3
10.
lørdag
12.00
B93
-
Herrer
U14
Træningskamp U14 Drenge Liga 1 • Pulje 1
B 93 Svanemølleanlæg.
Lyngby Boldklub 1921
B 93 Svanemølleanlæg.
10.
lørdag
12.00
Brøndby
-
Herrer
U17
U17 Drenge Ligaen 2022/23 • Liga
Brøndby Stadion
Lyngby
Brøndby Stadion
10.
lørdag
12.12
Lyngby Boldklub 1921 (3)
-
Herrer
U6
U6 dr (17) ½ banestævne Lyngehallen 10/12 • Pulje 1
Lyngehallen
Farum BK (1)
Lyngehallen
10.
lørdag
12.12
IS Skævinge
-
Herrer
U6
U6 dr (17) ½ banestævne Lyngehallen 10/12 • Pulje 2
Lyngehallen
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Lyngehallen
10.
lørdag
12.30
Annisse IF
-
Herrer
U6
U6 dr (17) ½ banestævne Lyngehallen 10/12 • Pulje 1
Lyngehallen
Lyngby Boldklub 1921 (3)
Lyngehallen
10.
lørdag
12.39
Lyngby Boldklub 1921 (2)
-
Herrer
U6
U6 dr (17) ½ banestævne Lyngehallen 10/12 • Pulje 2
Lyngehallen
Helsinge Fodbold (2)
Lyngehallen
10.
lørdag
12.48
Lyngby Boldklub 1921 (3)
-
Herrer
U6
U6 dr (17) ½ banestævne Lyngehallen 10/12 • Pulje 1
Lyngehallen
Ejby IF 1968 (2)
Lyngehallen
10.
lørdag
12.57
Vallensbæk IF (2)
-
Herrer
U6
U6 dr (17) ½ banestævne Lyngehallen 10/12 • Pulje 2
Lyngehallen
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Lyngehallen
10.
lørdag
13.06
Blistrup SI (2)
-
Herrer
U6
U6 dr (17) ½ banestævne Lyngehallen 10/12 • Pulje 1
Lyngehallen
Lyngby Boldklub 1921 (3)
Lyngehallen
10.
lørdag
13.30
Lyngby Boldklub 1921
Idrætsby 17
-
Herrer
U13
Træningskamp U13 Liga 1 Drenge • Pulje 1
Lyngby Stadion
Kunst 3
Hvidovre IF
Idrætsby 13
Lyngby Stadion
Kunst 3
10.
lørdag
14.54
Lyngby Boldklub 1921 (2)
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Lyngehallen 10/12 • Pulje 2
Lyngehallen
BSF (1)
Lyngehallen
10.
lørdag
15.12
B. 82, Virum (1)
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Lyngehallen 10/12 • Pulje 2
Lyngehallen
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Lyngehallen
10.
lørdag
15.12
Humlebæk BK (2)
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Lyngehallen 10/12 • Pulje 3
Lyngehallen
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Lyngehallen
10.
lørdag
15.39
Lyngby Boldklub 1921 (2)
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Lyngehallen 10/12 • Pulje 2
Lyngehallen
Måløv BK (2)
Lyngehallen
10.
lørdag
15.39
Lyngby Boldklub 1921 (1)
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Lyngehallen 10/12 • Pulje 3
Lyngehallen
Måløv BK (1)
Lyngehallen
10.
lørdag
15.57
Humlebæk BK (1)
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Lyngehallen 10/12 • Pulje 2
Lyngehallen
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Lyngehallen
10.
lørdag
16.06
Ejby IF 1968 (1)
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Lyngehallen 10/12 • Pulje 3
Lyngehallen
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Lyngehallen
10.
lørdag
16.33
Lyngby Boldklub 1921 (1)
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Lyngehallen 10/12 • Pulje 3
Lyngehallen
Ishøj IF (2)
Lyngehallen
11.
søndag
09.00
Lyngby Boldklub 1921
-
Herrer
U9
U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 1
Rundforbi Stadion
Nivå-Kokkedal FK
Rundforbi Stadion
11.
søndag
09.00
Hørsholm-Usserød IK
Hal 5 rum 3
-
Herrer
U8
U8 Drenge 3 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 3B / kunst (8:8)
Lyngby Boldklub 1921
Hal 5rum 4
Helsinge Stadion
Bane 3B / kunst (8:8)
11.
søndag
09.00
Lyngby Boldklub 1921
-
Kvinder
U10
U10 Piger 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 1
Lyngby Stadion
Kunst 2 (Hockey)
Tårnby FF
Lyngby Stadion
Kunst 2 (Hockey)
11.
søndag
09.30
FC Rudersdal
-
Herrer
U9
U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 1
Rundforbi Stadion
Lyngby Boldklub 1921
Rundforbi Stadion
11.
søndag
09.30
Lyngby Boldklub 1921
Hal 5 rum 3
-
Herrer
U8
U8 Drenge 3 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 3B / kunst (8:8)
Helsinge Fodbold
Hal 5rum 4
Helsinge Stadion
Bane 3B / kunst (8:8)
11.
søndag
09.30
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
-
Kvinder
U10
U10 Piger 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 1
Lyngby Stadion
Kunst 2 (Hockey)
Lyngby Boldklub 1921
Lyngby Stadion
Kunst 2 (Hockey)
11.
søndag
10.00
Lyngby Boldklub 1921
Idrætsby 18
-
Kvinder
U14
Træningskamp U14 Pige • Pulje 1
Lyngby Stadion
Kunst 1
Brøndbyernes IF
Idrætsby 11
Lyngby Stadion
Kunst 1
11.
søndag
10.00
Espergærde IF (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 1
Rundforbi Stadion
Lyngby Boldklub 1921
Rundforbi Stadion
11.
søndag
10.00
IF Bytoften
Hal 5 rum 3
-
Herrer
U8
U8 Drenge 3 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 3B / kunst (8:8)
Lyngby Boldklub 1921
Hal 5rum 4
Helsinge Stadion
Bane 3B / kunst (8:8)
11.
søndag
10.00
Lyngby Boldklub 1921
-
Kvinder
U10
U10 Piger 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 1
Lyngby Stadion
Kunst 2 (Hockey)
Nørrebro United
Lyngby Stadion
Kunst 2 (Hockey)
11.
søndag
10.30
Lyngby Boldklub 1921
-
Herrer
U9
U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 1
Lyngby Stadion
Kunst 2 (Hockey)
Brøndbyernes IF
Lyngby Stadion
Kunst 2 (Hockey)
11.
søndag
11.00
Fredensborg BI (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 1
Lyngby Stadion
Kunst 2 (Hockey)
Lyngby Boldklub 1921
Lyngby Stadion
Kunst 2 (Hockey)
11.
søndag
11.30
Espergærde IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge 1-2 (08) VinterBOLD • Pulje 3
Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
Lyngby Boldklub 1921
Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
11.
søndag
11.30
Lyngby Boldklub 1921
-
Herrer
U9
U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 1
Lyngby Stadion
Kunst 2 (Hockey)
Virum-Sorgenfri BK
Lyngby Stadion
Kunst 2 (Hockey)
11.
søndag
12.00
Lyngby Boldklub 1921
Idrætsby 19
-
Herrer
U19
U19 Drenge Mester (04-05) VinterBOLD • Pulje 2
Lyngby Stadion
Kunst 1
HIK (1)
Idrætsby 10
Lyngby Stadion
Kunst 1
11.
søndag
12.00
Dragør BK
-
Herrer
U17
U17 Drenge 1-2 (06) VinterBOLD • Pulje 3
Dragør Bk
Lyngby Boldklub 1921
Dragør Bk
11.
søndag
12.30
Lyngby Boldklub 1921
-
Kvinder
U12
U12 pige (11) 2 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Møllegårdhallen
Virum-Sorgenfri BK
Møllegårdhallen
11.
søndag
12.50
Roskilde Pigefodbold
-
Kvinder
U12
U12 pige (11) 2 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Møllegårdhallen
Lyngby Boldklub 1921
Møllegårdhallen
11.
søndag
13.00
Lyngby Boldklub 1921
-
Herrer
U8
U8 Drenge 1 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 2
B 93 Svanemølleanlæg.
B 1903
B 93 Svanemølleanlæg.
11.
søndag
13.10
Greve Fodbold
-
Kvinder
U12
U12 pige (11) 2 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Møllegårdhallen
Lyngby Boldklub 1921
Møllegårdhallen
11.
søndag
13.30
Skovshoved IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge 1 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 2
B 93 Svanemølleanlæg.
Lyngby Boldklub 1921
B 93 Svanemølleanlæg.
11.
søndag
13.40
Lyngby Boldklub 1921
-
Kvinder
U12
U12 pige (11) 2 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Møllegårdhallen
Bagsværd BK
Møllegårdhallen
11.
søndag
14.00
B.93 (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge 1 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 2
B 93 Svanemølleanlæg.
Lyngby Boldklub 1921
B 93 Svanemølleanlæg.
Her bruger vi cookies. Det er en lille tekstfil, der husker dine indstillinger, så du får en bedre brugeroplevelse og præsenteres for relevant indhold. Vi bruger primært cookies til trafikmåling og optimering af sidens indhold. Når du klikker dig videre på siden, accepterer du dette.