|
|
|
M+70 5:5 Forår - Dommerløs • Pulje 1
|
|
|
|
|
Future Cup 2023/24 • Pulje 1
AGF's anlæg - Fredensvang
|
|
AGF's anlæg - Fredensvang
|
|
|
M+32 1 - 2024 • Pulje 2
|
|
|
|
|
M+60 Forår - Dommerløs række • P1
|
|
|
|
|
M+40 1 Forår - Dommerløs række • P1
|
|
|
|
|
M+55 11:11 - 2024 • Pulje 1
|
|
|
|
|
Spillet
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår • Pulje 3
|
|
|
|
|
Spillet
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår • Pulje 1
|
|
|
|
|
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår • Pulje 2
|
|
|
|
|
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår • Pulje 1
|
|
|
|
|
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår • Pulje 1
Hillerød Stadion Kunstgræs
|
|
Hillerød Stadion Kunstgræs
|
|
|
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 • Øst 1
|
|
|
|
|
M+60 8:8 - 2024 • Pulje 1
|
|
|
|
|
U13 Drenge Liga Øst 1(11) forår • Pulje 1
|
|
|
|
|
M+50 11:11 - 2024 • Pulje 1
|
|
|
|
|
U14 Drenge Liga Øst 1 (10) forår • Pulje 1
|
|
|
|
|
U15 Drenge Ligaen 2023/24 • Pulje 1
Kunst, KB, P. Bangs Vej
Kunst 9
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
Kunst 9
|
|
|
U18 Piger (06-07) Forår • Pulje 1
Greve Idræts Center
Kunstgræsbane 2
|
|
Greve Idræts Center
Kunstgræsbane 2
|
|
|
Serie 2 • Pulje 1
|
|
|
|
|
3F Superliga - Kvalifikationsspil 2023/24 • Pulje 1
|
|
|
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj • Pulje 19
|
|
|
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj • Pulje 19
|
|
|
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj • Pulje 21
|
|
|
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj • Pulje 21
|
|
|
|
|
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår • Pulje 1
|
|
|
|
|
Træningskamp U11 SU - Drenge • Pulje 1
|
|
|
|
|
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår • Pulje 1
|
|
|
|
|
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår • Pulje 1
|
|
|
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj • Pulje 19
|
|
|
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj • Pulje 21
|
|
|
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 11. maj • Pulje 3
|
|
|
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj • Pulje 10
|
|
|
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj • Pulje 21
|
|
|
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj • Pulje 8
Greve Idræts Center
Bane 5-8
|
|
Greve Idræts Center
Bane 5-8
|
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj • Pulje 10
|
|
|
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj • Pulje 10
|
|
|
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj • Pulje 19
|
|
|
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj • Pulje 10
|
|
|
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj • Pulje 10
|
|
|
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj • Pulje 8
Greve Idræts Center
Bane 5-7
|
|
Greve Idræts Center
Bane 5-7
|
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj • Pulje 10
|
|
|
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 11. maj • Pulje 3
|
|
|
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 11. maj • Pulje 3
Lyngby Stadion
Vintergræs
|
|
Lyngby Stadion
Vintergræs
|
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj • Pulje 8
Greve Idræts Center
Bane 5-8
|
|
Greve Idræts Center
Bane 5-8
|
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj • Pulje 10
|
|
|
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj • Pulje 18
|
|
|
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj • Pulje 8
Greve Idræts Center
Bane 5-8
|
|
Greve Idræts Center
Bane 5-8
|
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj • Pulje 20
|
|
|
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj • Pulje 20
|
|
|
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj • Pulje 18
|
|
|
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj • Pulje 20
|
|
|
|
|
U14 Drenge 2 (10) Forår • Pulje 3
Lyngby Stadion
Bane 11.4 - Kunstbanen
|
|
Lyngby Stadion
Bane 11.4 - Kunstbanen
|
|
|
U14 Drenge 2 (10) Forår • Pulje 3
|
|
|
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj • Pulje 18
|
|
|
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj • Pulje 20
|
|
|
|
|
U15 Drenge 1 (09) Forår • Pulje 1
|
|
|
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj • Pulje 14
Hørsholm Idrætspark
Kunstbane 2
|
|
Hørsholm Idrætspark
Kunstbane 2
|
|
|
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj • Pulje 5
|
|
|
|
|
U10 piger 5:5 (14) 2 - 12. maj • Pulje 2
Smørum Idrætscenter
Pode 2
|
|
Smørum Idrætscenter
Pode 2
|
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj • Pulje 12
Hørsholm Idrætspark
Kunstbane 2
|
|
Hørsholm Idrætspark
Kunstbane 2
|
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj • Pulje 13
Hørsholm Idrætspark
Kunstbane 2
|
|
Hørsholm Idrætspark
Kunstbane 2
|
|
|
U10 piger 5:5 (14) 2 - 12. maj • Pulje 2
Smørum Idrætscenter
Pode 2
|
|
Smørum Idrætscenter
Pode 2
|
|
|
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 12. maj • Pulje 3
Lyngby Stadion
Vintergræs
|
|
Lyngby Stadion
Vintergræs
|
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj • Pulje 13
Hørsholm Idrætspark
Kunstbane 2
|
|
Hørsholm Idrætspark
Kunstbane 2
|
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj • Pulje 14
Hørsholm Idrætspark
Kunstbane 2
|
|
Hørsholm Idrætspark
Kunstbane 2
|
|
|
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj • Pulje 5
|
|
|
|
|
U10 piger 5:5 (14) 2 - 12. maj • Pulje 2
Smørum Idrætscenter
Pode 2
|
|
Smørum Idrætscenter
Pode 2
|
|
|
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 • Øst 1
|
|
|
|
|
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 • Øst 1
|
|
|
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj • Pulje 12
Hørsholm Idrætspark
Kunstbane 2
|
|
Hørsholm Idrætspark
Kunstbane 2
|
|
|
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 12. maj • Pulje 3
Lyngby Stadion
Vintergræs
|
|
Lyngby Stadion
Vintergræs
|
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj • Pulje 12
Hørsholm Idrætspark
Kunstbane 2
|
|
Hørsholm Idrætspark
Kunstbane 2
|
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj • Pulje 13
Hørsholm Idrætspark
Kunstbane 2
|
|
Hørsholm Idrætspark
Kunstbane 2
|
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj • Pulje 14
Hørsholm Idrætspark
Kunstbane 2
|
|
Hørsholm Idrætspark
Kunstbane 2
|
|
|
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj • Pulje 5
|
|
|
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj • Pulje 13
Hørsholm Idrætspark
Kunstbane 2
|
|
Hørsholm Idrætspark
Kunstbane 2
|
|
|
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj • Pulje 5
|
|
|
|
|
U10 piger 5:5 (14) 2 - 12. maj • Pulje 2
Smørum Idrætscenter
Pode 1
|
|
Smørum Idrætscenter
Pode 1
|
|
|
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 12. maj • Pulje 3
Lyngby Stadion
Vintergræs
|
|
Lyngby Stadion
Vintergræs
|
|
|
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår • Pulje A
|
|
|
|
|
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår • Pulje B
|
|
|
|
|
U14 Piger 1 (10) Forår • Pulje 1
|
|
|
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj • Pulje 12
Hørsholm Idrætspark
Kunstbane 2
|
|
Hørsholm Idrætspark
Kunstbane 2
|
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj • Pulje 14
Hørsholm Idrætspark
Kunstbane 2
|
|
Hørsholm Idrætspark
Kunstbane 2
|
|
|
U16 Piger 2 (08) Forår • Pulje 2
|
|
|
|
|
U19 Drenge 1 (05-06) Forår • Pulje 2
Smørum Idrætscenter
Kunstgræs Bane 1
|
|
Smørum Idrætscenter
Kunstgræs Bane 1
|