Menu

Stillinger og resultater

Klubbens kampe
September 2017
18.
mandag
18.00
Helsinge Fodbold
4 - 4
Herrer
M+40
M+40 (Veteran) 2 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Lyngby Boldklub
Helsinge Stadion
18.
mandag
18.00
IF Skjold Birkerød
4 - 7
Kvinder
U11
U11 Piger 2 8-mands (07) Efterår • Pulje 1
Birkerød Stadion
2B
Lyngby Boldklub 1921
Birkerød Stadion
2B
18.
mandag
19.00
HB Køge
livescore
9 - 1
Herrer
U16
U16 Drenge Øst (02) Efterår • P1
Køge Stadion
Lyngby Boldklub
Køge Stadion
19.
tirsdag
18.00
B 93
0 - 4
Herrer
U13
U13 Drenge Øst 1 8M (05) efterår • Pulje 1
B 93 Svanemølleanlæg.
Lyngby Boldklub 1921
B 93 Svanemølleanlæg.
19.
tirsdag
20.45
B.93
1 - 1
Herrer
M+60
M+60 • P1
Kunst, B93
Lyngby Boldklub 1921
Kunst, B93
20.
onsdag
16.30
Hedensted IF
livescore
1 - 3
Herrer
Senior
DBU Pokalen 2017/18 • Pulje 1
Hedensted Stadion
Lyngby
Hedensted Stadion
20.
onsdag
18.00
Lyngby Boldklub 1921
0 - 5
Kvinder
U15
U15 Piger 8-mands (03) Efterår • Pulje 1
Lyngby Stadion
BSV/FC Holte
Lyngby Stadion
20.
onsdag
19.00
Lyngby Boldklub 1921
3 - 1
Herrer
U14
U14 Drenge Øst 1 (04) efterår • Pulje 1
Lyngby Stadion
KB
Lyngby Stadion
20.
onsdag
19.45
Bagsværd BK (1)
-
Herrer
M+40
M+40 (Veteran) 2 • Pulje 1
Bagsværd Stadion Kunstgræs
Lyngby Boldklub
Bagsværd Stadion Kunstgræs
21.
torsdag
11.00
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
M+65
M+65 7M Efterår • P1
Lyngby Stadion
AB Tårnby
Lyngby Stadion
21.
torsdag
18.00
SSB
Herrer
M+50
M+50 2 • P2
Valby IP, Gl. Afdeling
Lyngby Boldklub 1921
Valby IP, Gl. Afdeling
21.
torsdag
18.00
Allerød Fodbold Klub
Kvinder
U11
U11 Piger 3 begynder 8-mands (07) Efterår • Pulje 1
Allerød Idrætspark
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Allerød Idrætspark
21.
torsdag
18.15
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 1 (05) Efterår • Pulje 1
Lyngby Stadion
IS Skævinge
Lyngby Stadion
21.
torsdag
20.00
Jyden
Herrer
M+32
M+32 Øst • Øst
Kunst, Valby IP, tribunen
Lyngby BK
Kunst, Valby IP, tribunen
22.
fredag
17.15
Bagsværd BK
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (07) Efterår • Pulje 3
Bagsværd Stadion Kunstgræs
Lyngby Boldklub 1921
Bagsværd Stadion Kunstgræs
22.
fredag
18.00
FC Holte
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (06) Efterår • Pulje 3
Rudegård Stadion
Lyngby Boldklub 1921
Rudegård Stadion
22.
fredag
18.30
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Kvinder
U11
U11 Piger 3 begynder 8-mands (07) Efterår • Pulje 2
Lyngby Stadion
Taastrup FC
Lyngby Stadion
23.
lørdag
09.30
Karlslunde IF
Omklædning 4
Herrer
U12
U12 Drenge 1 8-mands (06) Efterår • Pulje 3
Karlslunde Stadion
Bane 6 (8-mands)
Lyngby Boldklub 1921 (3)
Omklædning 4
Karlslunde Stadion
Bane 6 (8-mands)
23.
lørdag
10.00
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U11
U11 Drenge 2 8-mands (07) Efterår • Pulje 4
Lyngby Stadion
BSF
Lyngby Stadion
23.
lørdag
10.00
Lyngby Boldklub 1921
Kvinder
U9
U9 piger 5-mands(09) begynder- 23. september • Pulje 3
Ishøj Idrætsplads
Greve Fodbold
Ishøj Idrætsplads
23.
lørdag
10.00
Hillerød GI
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 1 - 23. september • Pulje 6, 2 baner
Smørum Idrætscenter
Lyngby Boldklub 1921
Smørum Idrætscenter
23.
lørdag
10.18
IF Bytoften (2)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 19
Vallensbæk Idrætscenter
Lyngby Boldklub 1921 (4)
Vallensbæk Idrætscenter
23.
lørdag
10.18
Lyngby Boldklub 1921 (3)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 20
Vallensbæk Idrætscenter
Vallensbæk IF (2)
Vallensbæk Idrætscenter
23.
lørdag
10.18
Karlslunde IF
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 21
Vallensbæk Idrætscenter
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Vallensbæk Idrætscenter
23.
lørdag
10.18
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 2 - 23. september • Pulje 6
Elverroad
Albertslund IF
Elverroad
23.
lørdag
10.18
Kr. Værløse IF
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 3 - 23. september • Pulje 9
Sandet Stadion
Lyngby Boldklub 1921
Sandet Stadion
23.
lørdag
10.18
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 23. september • Pulje 11, 2 baner
Virum Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Virum Stadion
23.
lørdag
10.18
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 23. september • Pulje 14
Brede Idrætsplads
FC Holte
Brede Idrætsplads
23.
lørdag
10.36
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 22
Vallensbæk Idrætscenter
Taastrup FC (4)
Vallensbæk Idrætscenter
23.
lørdag
10.36
Vindinge IF (1)
Kvinder
U9
U9 piger 5-mands(09) begynder- 23. september • Pulje 3
Ishøj Idrætsplads
Lyngby Boldklub 1921
Ishøj Idrætsplads
23.
lørdag
10.36
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 1 - 23. september • Pulje 6, 2 baner
Smørum Idrætscenter
LSF
Smørum Idrætscenter
23.
lørdag
10.54
IF Bytoften (1)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 20
Vallensbæk Idrætscenter
Lyngby Boldklub 1921 (3)
Vallensbæk Idrætscenter
23.
lørdag
10.54
B. 1973, Herlev
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 2 - 23. september • Pulje 6
Elverroad
Lyngby Boldklub 1921
Elverroad
23.
lørdag
10.54
Farum BK
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 23. september • Pulje 11, 2 baner
Virum Stadion
Lyngby Boldklub 1921
Virum Stadion
23.
lørdag
10.54
Gladsaxe-Hero BK
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 23. september • Pulje 14
Brede Idrætsplads
Lyngby Boldklub 1921
Brede Idrætsplads
23.
lørdag
11.00
Brøndbyernes IF
Herrer
U11
U11 Drenge SU 8-mands (07) Efterår • Pulje 1
Brøndby Stadion
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Brøndby Stadion
23.
lørdag
11.00
BSV af 2016
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) SU runde 3 • Pulje 2
Brøndby Stadion
Lyngby Boldklub 1921
Brøndby Stadion
23.
lørdag
11.12
Lyngby Boldklub 1921 (4)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 19
Vallensbæk Idrætscenter
BK Vest, Rødovre
Vallensbæk Idrætscenter
23.
lørdag
11.12
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 21
Vallensbæk Idrætscenter
BK Friheden (2)
Vallensbæk Idrætscenter
23.
lørdag
11.12
Vallensbæk IF (4)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 22
Vallensbæk Idrætscenter
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Vallensbæk Idrætscenter
23.
lørdag
11.12
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 3 - 23. september • Pulje 9
Sandet Stadion
IF Bytoften
Sandet Stadion
23.
lørdag
11.12
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 1 - 23. september • Pulje 6, 2 baner
Smørum Idrætscenter
Espergærde IF
Smørum Idrætscenter
23.
lørdag
11.15
Brøndbyernes IF
Herrer
U12
U12 Drenge SU 8-mands (06) Efterår • Pulje 1
Brøndby Stadion
Lyngby Boldklub 1921
Brøndby Stadion
23.
lørdag
11.30
Taastrup FC (2)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 20
Vallensbæk Idrætscenter
Lyngby Boldklub 1921 (3)
Vallensbæk Idrætscenter
23.
lørdag
11.30
AB
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 2 - 23. september • Pulje 6
Elverroad
Lyngby Boldklub 1921
Elverroad
23.
lørdag
11.30
BFC Lundegården
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 23. september • Pulje 11, 2 baner
Virum Stadion
Lyngby Boldklub 1921
Virum Stadion
23.
lørdag
11.30
Lyngby Boldklub 1921
Kvinder
U9
U9 piger 5-mands(09) begynder- 23. september • Pulje 3
Ishøj Idrætsplads
Brøndbyernes IF
Ishøj Idrætsplads
23.
lørdag
11.30
Lundtofte Boldklub
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 23. september • Pulje 14
Brede Idrætsplads
Lyngby Boldklub 1921
Brede Idrætsplads
23.
lørdag
11.48
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 22
Vallensbæk Idrætscenter
Glostrup
Vallensbæk Idrætscenter
23.
lørdag
12.00
Farum BK (2)
Herrer
U13
U13 Drenge Øst 2 8M (05) efterår • Pulje 1
Farum Park
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Farum Park
23.
lørdag
12.00
Espergærde IF
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 - Efterår • Pulje 1
Mørdrup Idrætsanlæg
Lyngby Boldklub 1921
Mørdrup Idrætsanlæg
23.
lørdag
12.00
HB Køge
Herrer
U17
U17 Drenge Ligaen 2017/18 • Liga
Køge Stadion
Lyngby
Køge Stadion
23.
lørdag
12.00
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) SU runde 3 • Pulje 2
Brøndby Stadion
Herfølge BK
Brøndby Stadion
23.
lørdag
12.06
Lyngby Boldklub 1921 (4)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 19
Vallensbæk Idrætscenter
Vallensbæk IF (1)
Vallensbæk Idrætscenter
23.
lørdag
12.06
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 21
Vallensbæk Idrætscenter
Taastrup FC (3)
Vallensbæk Idrætscenter
23.
lørdag
12.06
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 3 - 23. september • Pulje 9
Sandet Stadion
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
Sandet Stadion
23.
lørdag
12.06
Helsinge Fodbold
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 23. september • Pulje 11, 2 baner
Virum Stadion
Lyngby Boldklub 1921
Virum Stadion
23.
lørdag
12.06
Torslunde-Ishøj IF
Kvinder
U9
U9 piger 5-mands(09) begynder- 23. september • Pulje 3
Ishøj Idrætsplads
Lyngby Boldklub 1921
Ishøj Idrætsplads
23.
lørdag
12.06
Brede IF
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 23. september • Pulje 14
Brede Idrætsplads
Lyngby Boldklub 1921
Brede Idrætsplads
23.
lørdag
12.24
Lyngby Boldklub 1921 (3)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 20
Vallensbæk Idrætscenter
Rosenhøj BK
Vallensbæk Idrætscenter
23.
lørdag
12.24
BK Friheden (1)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 22
Vallensbæk Idrætscenter
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Vallensbæk Idrætscenter
23.
lørdag
12.24
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 2 - 23. september • Pulje 6
Elverroad
Rosenhøj BK
Elverroad
23.
lørdag
12.30
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) SU runde 3 • Pulje 2
Brøndby Stadion
B. 1973, Herlev
Brøndby Stadion
23.
lørdag
12.42
Taastrup FC (1)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 19
Vallensbæk Idrætscenter
Lyngby Boldklub 1921 (4)
Vallensbæk Idrætscenter
23.
lørdag
12.42
Vallensbæk IF (3)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 21
Vallensbæk Idrætscenter
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Vallensbæk Idrætscenter
23.
lørdag
12.42
Hareskov IF
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 3 - 23. september • Pulje 9
Sandet Stadion
Lyngby Boldklub 1921
Sandet Stadion
23.
lørdag
12.45
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Herrer
U14
U14 Drenge Øst 2 (04) efterår • Pulje 1
Lyngby Stadion
LSF
Lyngby Stadion
23.
lørdag
13.00
Brøndbyernes IF (1)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) SU runde 3 • Pulje 2
Brøndby Stadion
Lyngby Boldklub 1921
Brøndby Stadion
23.
lørdag
14.00
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U14
U14 Drenge Øst 1 (04) efterår • Pulje 1
Lyngby Stadion
Brøndbyernes IF
Lyngby Stadion
23.
lørdag
15.30
Lyngby BK
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 1
Lyngby Stadion
Humlebæk BK
Lyngby Stadion
23.
lørdag
15.30
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Lyngby Stadion
Frem Hellebæk (1)
Lyngby Stadion
24.
søndag
10.00
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (05) Efterår • Pulje 4
Lyngby Stadion
Lundtofte Boldklub
Lyngby Stadion
24.
søndag
10.00
Lyngby Boldklub 1921
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (05) Efterår • Pulje 1
Lyngby Stadion
Helsinge Fodbold
Lyngby Stadion
24.
søndag
10.00
Greve Fodbold (2)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 9
Stavnsholt
Lyngby Boldklub 1921 (3)
Stavnsholt
24.
søndag
10.00
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 10
Stavnsholt
Farum BK (1)
Stavnsholt
24.
søndag
10.00
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 3 - 24. september • Pulje 7, 2 baner
Elverroad
B. 1973, Herlev (2)
Elverroad
24.
søndag
10.00
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 3 - 24. september • Pulje 8, 2 baner
Elverroad
Orient GI (2)
Elverroad
24.
søndag
10.18
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 10
Stavnsholt
Greve Fodbold (1)
Stavnsholt
24.
søndag
10.18
Værløse BK (2)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 8
Stavnsholt
Lyngby Boldklub 1921 (4)
Stavnsholt
24.
søndag
10.25
Nivå-Kokkedal FK (1)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 3 - 24. september • Pulje 7, 2 baner
Elverroad
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Elverroad
24.
søndag
10.25
Lyngby Boldklub 1921 (3)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 3 - 24. september • Pulje 8, 2 baner
Elverroad
Nivå-Kokkedal FK (2)
Elverroad
24.
søndag
10.25
B. 1973, Herlev (1)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 3 - 24. september • Pulje 8, 2 baner
Elverroad
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Elverroad
24.
søndag
10.36
Lyngby Boldklub 1921 (3)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 9
Stavnsholt
Farum BK (2)
Stavnsholt
24.
søndag
10.36
Ishøj IF (2)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 10
Stavnsholt
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Stavnsholt
24.
søndag
10.50
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 3 - 24. september • Pulje 7, 2 baner
Elverroad
Orient GI (3)
Elverroad
24.
søndag
10.50
Orient GI (2)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 3 - 24. september • Pulje 8, 2 baner
Elverroad
Lyngby Boldklub 1921 (3)
Elverroad
24.
søndag
10.50
Nivå-Kokkedal FK (2)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 3 - 24. september • Pulje 8, 2 baner
Elverroad
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Elverroad
24.
søndag
10.54
Farum BK (1)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 10
Stavnsholt
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Stavnsholt
24.
søndag
11.00
Lyngby Boldklub
Herrer
U16
U16 Drenge Øst (02) Efterår • P1
Lyngby Stadion
FC Helsingør
Lyngby Stadion
24.
søndag
11.15
Orient GI (1)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 3 - 24. september • Pulje 7, 2 baner
Elverroad
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Elverroad
24.
søndag
11.15
Lyngby Boldklub 1921 (3)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 3 - 24. september • Pulje 8, 2 baner
Elverroad
B. 1973, Herlev (1)
Elverroad
24.
søndag
11.30
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U14
U14 Drenge 2 (04) Efterår • Pulje 2
Lyngby Stadion
Jyllinge FC
Lyngby Stadion
24.
søndag
11.30
Værløse BK (1)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 9
Stavnsholt
Lyngby Boldklub 1921 (3)
Stavnsholt
24.
søndag
11.30
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 10
Stavnsholt
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Stavnsholt
24.
søndag
11.40
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 3 - 24. september • Pulje 8, 2 baner
Elverroad
Lyngby Boldklub 1921 (3)
Elverroad
24.
søndag
11.48
Lyngby Boldklub 1921 (3)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 9
Stavnsholt
Greve Fodbold (2)
Stavnsholt
24.
søndag
12.06
Greve Fodbold (1)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 10
Stavnsholt
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Stavnsholt
24.
søndag
12.06
Lyngby Boldklub 1921 (4)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 8
Stavnsholt
Ishøj IF (1)
Stavnsholt
24.
søndag
12.24
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 10
Stavnsholt
Ishøj IF (2)
Stavnsholt
24.
søndag
12.42
Farum BK (3)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (12) - 24. september • Pulje 8
Stavnsholt
Lyngby Boldklub 1921 (4)
Stavnsholt
24.
søndag
13.00
Stenhus IK
Kvinder
Senior
Kvindeserie 1 - Efterår • Pulje 1
Stenhus gymnasium&HF
Lyngby Boldklub
Stenhus gymnasium&HF
24.
søndag
13.00
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Herrer
U12
U12 Drenge 1 8-mands (06) Efterår • Pulje 2
Lyngby Stadion
Taastrup FC
Lyngby Stadion
24.
søndag
13.15
Lyngby Boldklub 2
Herrer
U17
U17 Drenge Øst 1 Efterår (01-02) • P1
Lyngby Stadion
Herfølge BK 2
Lyngby Stadion
24.
søndag
13.30
Stenløse BK
5-7
Herrer
Senior
Serie 5 - Efterår • Pulje 3
Stenløse Stadion
Bane 2
Lyngby BK
1-3
Stenløse Stadion
Bane 2
24.
søndag
13.30
Lyngby Boldklub
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (01) Efterår • Pulje 1
Lyngby Stadion
Espergærde IF
Lyngby Stadion
24.
søndag
14.00
AaB
Herrer
Senior
ALKA Superliga Grundspil • SL
Aalborg Portland Park
Lyngby
Aalborg Portland Park
24.
søndag
15.30
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Herrer
U15
U15 Drenge Øst 2 (03) efterår • Pulje 1
Lyngby Stadion
KB (2)
Lyngby Stadion
24.
søndag
15.30
Lyngby Boldklub
Herrer
U19
U19 Drenge Øst 2 Efterår (99-00) • P1
Lyngby Stadion
Kastrup
Lyngby Stadion