Menu

Stillinger og resultater

Klubbens kampe
November 2017
21.
tirsdag
19.00
Lyngby
Herrer
U16
U16 Drenge Reservehold Øst Efterår • P1
Lyngby Stadion Kunstgræsbane
HB Køge
Lyngby Stadion Kunstgræsbane
24.
fredag
18.30
B 1908
Herrer
U17
U17 Drenge 1-2 (01-02) VinterBOLD • Pulje 4
Kunst, Sundby Idrætspark
Lyngby Boldklub 1921
Kunst, Sundby Idrætspark
25.
lørdag
09.00
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U13
U13 Drenge A Futsal (05) • Pulje 1
Herfølge Hallen
Solrød FC
Herfølge Hallen
25.
lørdag
09.36
Benløse IF
Herrer
U13
U13 Drenge A Futsal (05) • Pulje 1
Herfølge Hallen
Lyngby Boldklub 1921
Herfølge Hallen
25.
lørdag
10.00
FIF/ÅLHOLM
Kvinder
U12
U12 Piger C (06) 8M VinterBOLD • Pulje 1
FIF-Stadion Kunstgræs
Lyngby Boldklub 1921
FIF-Stadion Kunstgræs
25.
lørdag
10.12
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U13
U13 Drenge A Futsal (05) • Pulje 1
Herfølge Hallen
Præstø IF
Herfølge Hallen
25.
lørdag
10.48
Herfølge BK
Herrer
U13
U13 Drenge A Futsal (05) • Pulje 1
Herfølge Hallen
Lyngby Boldklub 1921
Herfølge Hallen
25.
lørdag
11.00
IF Skjold Birkerød
0.2
Herrer
U15
U15 Drenge Øst 2 (03) efterår • Pulje 1
Birkerød Stadion
K1
Lyngby Boldklub 1921 (2)
0.3
Birkerød Stadion
K1
25.
lørdag
12.12
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U13
U13 Drenge B Futsal (05) • Pulje 6
Havdrup Idrætscenter
BK Avarta (2)
Havdrup Idrætscenter
25.
lørdag
12.48
Taastrup FC
Herrer
U13
U13 Drenge B Futsal (05) • Pulje 6
Havdrup Idrætscenter
Lyngby Boldklub 1921
Havdrup Idrætscenter
25.
lørdag
13.00
Lyngby
Herrer
U19
U19 Drenge Ligaen 2017/18 • Liga
Lyngby Stadion
Silkeborg
Lyngby Stadion
25.
lørdag
13.00
BK Friheden
Herrer
U16
U16 Drenge A Futsal (02) • Pulje 1
Møllegårdhallen
Lyngby Boldklub 1921
Møllegårdhallen
25.
lørdag
13.24
Gladsaxe-Hero BK
Herrer
U13
U13 Drenge B Futsal (05) • Pulje 6
Havdrup Idrætscenter
Lyngby Boldklub 1921
Havdrup Idrætscenter
25.
lørdag
13.36
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U16
U16 Drenge A Futsal (02) • Pulje 1
Møllegårdhallen
Jernløse BK
Møllegårdhallen
25.
lørdag
13.48
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U13
U13 Drenge B Futsal (05) • Pulje 6
Havdrup Idrætscenter
Glostrup (2)
Havdrup Idrætscenter
25.
lørdag
14.12
FC Holte
Herrer
U16
U16 Drenge A Futsal (02) • Pulje 1
Møllegårdhallen
Lyngby Boldklub 1921
Møllegårdhallen
25.
lørdag
14.48
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U16
U16 Drenge A Futsal (02) • Pulje 1
Møllegårdhallen
Måløv BK
Møllegårdhallen
25.
lørdag
15.15
Lyngby
Herrer
U17
U17 Drenge Ligaen 2017/18 • Liga
Lyngby Stadion
Silkeborg
Lyngby Stadion
26.
søndag
09.00
FC Lejre
Herrer
U10
U10 Drenge C (08) 5M Stævne VinterBOLD Uge 47 • Pulje 6
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
Lyngby Boldklub 1921
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
26.
søndag
09.00
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U9
U9 Drenge B (09) 5M Stævne VinterBOLD Uge 47 • Pulje 10
Vallensbæk Idrætscenter kunst
Rosenhøj BK (2)
Vallensbæk Idrætscenter kunst
26.
søndag
09.00
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U9
U9 Drenge C (09) 5M Stævne VinterBOLD Uge 47 • Pulje 13
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
Vemmelev SGI
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
26.
søndag
09.00
KB (4)
Herrer
U8
U8 Drenge A (10) 5M Stævne VinterBOLD Uge 47 • Pulje 2
Køge Stadion, Kunstgræs
Lyngby Boldklub 1921
Køge Stadion, Kunstgræs
26.
søndag
09.00
Bk. Hekla
1.6
Kvinder
U10
U10 Piger B (08) 5M Stævne VinterBOLD Uge 47 • Pulje 1
Birkerød Stadion Kunstgræs
K1
Lyngby Boldklub 1921
1.5
Birkerød Stadion Kunstgræs
K1
26.
søndag
09.00
Lyngby Boldklub 1921 (3)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 26/11-17 • Pulje 1
Lyngehallen
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Lyngehallen
26.
søndag
09.10
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 26/11-17 • Pulje 2
Lyngehallen
Kværkeby IF
Lyngehallen
26.
søndag
09.18
Vallensbæk IF
Herrer
U9
U9 Drenge B (09) 5M Stævne VinterBOLD Uge 47 • Pulje 10
Vallensbæk Idrætscenter kunst
Lyngby Boldklub 1921
Vallensbæk Idrætscenter kunst
26.
søndag
09.18
Holbæk B&I (2)
Herrer
U9
U9 Drenge C (09) 5M Stævne VinterBOLD Uge 47 • Pulje 13
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
Lyngby Boldklub 1921
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
26.
søndag
09.18
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U8
U8 Drenge C (10) 5M Stævne VinterBOLD Uge 47 • Pulje 6
Tune Stadion Kunstgræs
Tune IF
Tune Stadion Kunstgræs
26.
søndag
09.18
Lyngby Boldklub 1921
1.6
Kvinder
U10
U10 Piger B (08) 5M Stævne VinterBOLD Uge 47 • Pulje 1
Birkerød Stadion Kunstgræs
K1
B.1908
1.5
Birkerød Stadion Kunstgræs
K1
26.
søndag
09.20
Gladsaxe-Hero BK
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 26/11-17 • Pulje 1
Lyngehallen
Lyngby Boldklub 1921 (3)
Lyngehallen
26.
søndag
09.20
Lyngby Boldklub 1921 (4)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 26/11-17 • Pulje 2
Lyngehallen
Frederiksværk Fodbold Klub
Lyngehallen
26.
søndag
09.30
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 26/11-17 • Pulje 1
Lyngehallen
Helsinge Fodbold
Lyngehallen
26.
søndag
09.30
Rosenhøj BK (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 26/11-17 • Pulje 2
Lyngehallen
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Lyngehallen
26.
søndag
09.36
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U10
U10 Drenge C (08) 5M Stævne VinterBOLD Uge 47 • Pulje 6
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
Svogerslev BK
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
26.
søndag
09.36
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U9
U9 Drenge B (09) 5M Stævne VinterBOLD Uge 47 • Pulje 10
Vallensbæk Idrætscenter kunst
Gladsaxe-Hero BK (2)
Vallensbæk Idrætscenter kunst
26.
søndag
09.36
Rudersdal Boldklub
Herrer
U9
U9 Drenge C (09) 5M Stævne VinterBOLD Uge 47 • Pulje 13
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
Lyngby Boldklub 1921
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
26.
søndag
09.36
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U8
U8 Drenge A (10) 5M Stævne VinterBOLD Uge 47 • Pulje 2
Køge Stadion, Kunstgræs
Brøndbyernes IF (1)
Køge Stadion, Kunstgræs
26.
søndag
09.36
KB (4)
Herrer
U8
U8 Drenge C (10) 5M Stævne VinterBOLD Uge 47 • Pulje 6
Tune Stadion Kunstgræs
Lyngby Boldklub 1921
Tune Stadion Kunstgræs
26.
søndag
09.40
Kværkeby IF
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 26/11-17 • Pulje 2
Lyngehallen
Lyngby Boldklub 1921 (4)
Lyngehallen
26.
søndag
09.50
Lyngby Boldklub 1921 (3)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 26/11-17 • Pulje 1
Lyngehallen
Helsinge Fodbold
Lyngehallen
26.
søndag
09.50
Frederiksværk Fodbold Klub
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 26/11-17 • Pulje 2
Lyngehallen
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Lyngehallen
26.
søndag
09.54
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U10
U10 Drenge C (08) 5M Stævne VinterBOLD Uge 47 • Pulje 6
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
Tølløse BK
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
26.
søndag
09.54
Taastrup FC (1)
Herrer
U9
U9 Drenge B (09) 5M Stævne VinterBOLD Uge 47 • Pulje 10
Vallensbæk Idrætscenter kunst
Lyngby Boldklub 1921
Vallensbæk Idrætscenter kunst
26.
søndag
09.54
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U8
U8 Drenge A (10) 5M Stævne VinterBOLD Uge 47 • Pulje 2
Køge Stadion, Kunstgræs
Køge BK
Køge Stadion, Kunstgræs
26.
søndag
09.54
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U8
U8 Drenge C (10) 5M Stævne VinterBOLD Uge 47 • Pulje 6
Tune Stadion Kunstgræs
Køge BK
Tune Stadion Kunstgræs
26.
søndag
09.54
FA 2000 (2)
0.1
Kvinder
U10
U10 Piger B (08) 5M Stævne VinterBOLD Uge 47 • Pulje 1
Birkerød Stadion Kunstgræs
K1
Lyngby Boldklub 1921
0.2
Birkerød Stadion Kunstgræs
K1
26.
søndag
10.00
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U12
U12 Drenge SU 8-mands (06) Efterår • Pulje 1
Lyngby Stadion
IF Skjold Birkerød
Lyngby Stadion
26.
søndag
10.00
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Herrer
U11
U11 Drenge SU 8-mands (07) Efterår • Pulje 1
Lyngby Stadion
Næstved I.F.
Lyngby Stadion
26.
søndag
10.00
Gladsaxe-Hero BK
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 26/11-17 • Pulje 1
Lyngehallen
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Lyngehallen
26.
søndag
10.00
Lyngby Boldklub 1921 (4)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 26/11-17 • Pulje 2
Lyngehallen
Rosenhøj BK (1)
Lyngehallen
26.
søndag
10.10
Rosenhøj BK (2)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 26/11-17 • Pulje 1
Lyngehallen
Lyngby Boldklub 1921 (3)
Lyngehallen
26.
søndag
10.12
Virum-Sorgenfri BK
Herrer
U10
U10 Drenge C (08) 5M Stævne VinterBOLD Uge 47 • Pulje 6
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
Lyngby Boldklub 1921
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
26.
søndag
10.12
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U9
U9 Drenge C (09) 5M Stævne VinterBOLD Uge 47 • Pulje 13
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
Fløng-Hedehusene Fodbold
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
26.
søndag
10.12
Ejby IF Fodbold
Herrer
U8
U8 Drenge C (10) 5M Stævne VinterBOLD Uge 47 • Pulje 6
Tune Stadion Kunstgræs
Lyngby Boldklub 1921
Tune Stadion Kunstgræs
26.
søndag
10.12
Lyngby Boldklub 1921
1.6
Kvinder
U10
U10 Piger B (08) 5M Stævne VinterBOLD Uge 47 • Pulje 1
Birkerød Stadion Kunstgræs
K1
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
1.5
Birkerød Stadion Kunstgræs
K1
26.
søndag
10.20
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 26/11-17 • Pulje 2
Lyngehallen
Lyngby Boldklub 1921 (4)
Lyngehallen
26.
søndag
10.30
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U9
U9 Drenge A (09) 5M Stævne VinterBOLD Uge 47 • Pulje 3
Kunst, KB, P. Bangs Vej
KB (3)
Kunst, KB, P. Bangs Vej
26.
søndag
10.30
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 26/11-17 • Pulje 1
Lyngehallen
Rosenhøj BK (2)
Lyngehallen
26.
søndag
10.40
Hørsholm-Usserød IK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 26/11-17 • Pulje 1
Lyngehallen
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Lyngehallen
26.
søndag
10.40
Lyngby Boldklub 1921 (4)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 26/11-17 • Pulje 2
Lyngehallen
Kirke Hyllinge IF (1)
Lyngehallen
26.
søndag
10.48
B 1903 (1)
Herrer
U9
U9 Drenge A (09) 5M Stævne VinterBOLD Uge 47 • Pulje 3
Kunst, KB, P. Bangs Vej
Lyngby Boldklub 1921
Kunst, KB, P. Bangs Vej
26.
søndag
11.00
Hørsholm-Usserød IK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 26/11-17 • Pulje 2
Lyngehallen
Lyngby Boldklub 1921 (4)
Lyngehallen
26.
søndag
11.06
HIK (2)
Herrer
U9
U9 Drenge A (09) 5M Stævne VinterBOLD Uge 47 • Pulje 3
Kunst, KB, P. Bangs Vej
Lyngby Boldklub 1921
Kunst, KB, P. Bangs Vej
26.
søndag
11.10
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 26/11-17 • Pulje 1
Lyngehallen
Kirke Hyllinge IF (2)
Lyngehallen
26.
søndag
11.24
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U15
U15 Drenge Futsal B (03) • Pulje 2
Tune Hallen
FFB (2)
Tune Hallen
26.
søndag
11.30
Lyngby Boldklub 1921 (4)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 26/11-17 • Pulje 2
Lyngehallen
Tune IF (1)
Lyngehallen
26.
søndag
11.35
Hillerød Fodbold
Herrer
U10
U10 Drenge B (08) 5M Stævne VinterBOLD Uge 47 • Pulje 3
Værløse Stadion Kunstgræs
Lyngby Boldklub 1921
Værløse Stadion Kunstgræs
26.
søndag
11.40
Tune IF (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 26/11-17 • Pulje 1
Lyngehallen
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Lyngehallen
26.
søndag
11.42
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U9
U9 Drenge A (09) 5M Stævne VinterBOLD Uge 47 • Pulje 3
Kunst, KB, P. Bangs Vej
Brønshøj BK
Kunst, KB, P. Bangs Vej
26.
søndag
11.48
Allerød Fodbold Klub
Herrer
U15
U15 Drenge Futsal B (03) • Pulje 2
Tune Hallen
Lyngby Boldklub 1921
Tune Hallen
26.
søndag
11.50
Ølstykke FC (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 26/11-17 • Pulje 2
Lyngehallen
Lyngby Boldklub 1921 (4)
Lyngehallen
26.
søndag
11.53
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U10
U10 Drenge B (08) 5M Stævne VinterBOLD Uge 47 • Pulje 3
Værløse Stadion Kunstgræs
Hørsholm-Usserød IK (1)
Værløse Stadion Kunstgræs
26.
søndag
12.00
HIK
Herrer
U14
U14 Drenge Øst 1 (04) efterår • Pulje 1
Kunst, HIK
Lyngby Boldklub 1921
Kunst, HIK
26.
søndag
12.00
LSF
Herrer
U11
U11 Drenge SU 8-mands (07) Efterår • Pulje 1
Smørum Idrætscenter
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Smørum Idrætscenter
26.
søndag
12.10
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 26/11-17 • Pulje 1
Lyngehallen
Ølstykke FC (2)
Lyngehallen
26.
søndag
12.12
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U15
U15 Drenge Futsal B (03) • Pulje 2
Tune Hallen
Vallensbæk IF
Tune Hallen
26.
søndag
12.20
Albertslund IF (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 26/11-17 • Pulje 3
Lyngehallen
Lyngby Boldklub 1921 (3)
Lyngehallen
26.
søndag
12.20
Gladsaxe-Hero BK
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 26/11-17 • Pulje 4
Lyngehallen
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Lyngehallen
26.
søndag
12.29
KB (1)
Herrer
U10
U10 Drenge B (08) 5M Stævne VinterBOLD Uge 47 • Pulje 3
Værløse Stadion Kunstgræs
Lyngby Boldklub 1921
Værløse Stadion Kunstgræs
26.
søndag
12.36
Hørsholm-Usserød IK (1)
Herrer
U15
U15 Drenge Futsal B (03) • Pulje 2
Tune Hallen
Lyngby Boldklub 1921
Tune Hallen
26.
søndag
12.47
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U10
U10 Drenge B (08) 5M Stævne VinterBOLD Uge 47 • Pulje 3
Værløse Stadion Kunstgræs
Hareskov IF
Værløse Stadion Kunstgræs
26.
søndag
12.50
Lyngby Boldklub 1921 (3)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 26/11-17 • Pulje 3
Lyngehallen
Lynge-Uggeløse IF (2)
Lyngehallen
26.
søndag
12.50
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 26/11-17 • Pulje 4
Lyngehallen
Allerød Fodbold Klub (2)
Lyngehallen
26.
søndag
13.00
BSV af 2016 (1)
Herrer
U17
U17 Drenge 3-4 (01-02) VinterBOLD • Pulje 3
Rundforbi Stadion
Lyngby Boldklub 1921
Rundforbi Stadion
26.
søndag
13.20
Virum-Sorgenfri BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 26/11-17 • Pulje 3
Lyngehallen
Lyngby Boldklub 1921 (3)
Lyngehallen
26.
søndag
13.20
Albertslund IF (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 26/11-17 • Pulje 4
Lyngehallen
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Lyngehallen
26.
søndag
13.30
BSV af 2016
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) SU runde 7 • Pulje 2
Lyngby Stadion
Lyngby Boldklub 1921
Lyngby Stadion
26.
søndag
13.45
KB (1)
Herrer
U8
U8 Drenge B (10) 5M Stævne VinterBOLD Uge 47 • Pulje 1
Nandrupvej's Idrætsanlæg
Lyngby Boldklub 1921
Nandrupvej's Idrætsanlæg
26.
søndag
13.50
Lyngby Boldklub 1921 (3)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 26/11-17 • Pulje 3
Lyngehallen
Allerød Fodbold Klub (3)
Lyngehallen
26.
søndag
13.50
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 26/11-17 • Pulje 4
Lyngehallen
Virum-Sorgenfri BK (3)
Lyngehallen
26.
søndag
14.00
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) SU runde 7 • Pulje 2
Lyngby Stadion
Holbæk B&I (2)
Lyngby Stadion
26.
søndag
14.03
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U8
U8 Drenge B (10) 5M Stævne VinterBOLD Uge 47 • Pulje 1
Nandrupvej's Idrætsanlæg
FB (1)
Nandrupvej's Idrætsanlæg
26.
søndag
14.39
Gilleleje FK
Herrer
U8
U8 Drenge B (10) 5M Stævne VinterBOLD Uge 47 • Pulje 1
Nandrupvej's Idrætsanlæg
Lyngby Boldklub 1921
Nandrupvej's Idrætsanlæg
26.
søndag
14.57
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U8
U8 Drenge B (10) 5M Stævne VinterBOLD Uge 47 • Pulje 1
Nandrupvej's Idrætsanlæg
Østerbro IF (2)
Nandrupvej's Idrætsanlæg
26.
søndag
15.00
Brøndbyernes IF (1)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) SU runde 7 • Pulje 2
Lyngby Stadion
Lyngby Boldklub 1921
Lyngby Stadion
26.
søndag
16.00
F.C. København
Herrer
Senior
ALKA Superliga Grundspil • SL
Telia Parken
Lyngby
Telia Parken
26.
søndag
16.00
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U10
U10 Drenge A (08) 5M Stævne VinterBOLD Uge 47 • Pulje 5
Kunst, Fælledparken
Vanløse
Kunst, Fælledparken
26.
søndag
16.18
Østerbro IF
Herrer
U10
U10 Drenge A (08) 5M Stævne VinterBOLD Uge 47 • Pulje 5
Kunst, Fælledparken
Lyngby Boldklub 1921
Kunst, Fælledparken
26.
søndag
16.54
Vanløse
Herrer
U10
U10 Drenge A (08) 5M Stævne VinterBOLD Uge 47 • Pulje 5
Kunst, Fælledparken
Lyngby Boldklub 1921
Kunst, Fælledparken
26.
søndag
17.00
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Herrer
U14
U14 Drenge Øst 2 (04) efterår • Pulje 1
Lyngby Stadion
Jægersborg BK
Lyngby Stadion
26.
søndag
17.12
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U10
U10 Drenge A (08) 5M Stævne VinterBOLD Uge 47 • Pulje 5
Kunst, Fælledparken
Østerbro IF
Kunst, Fælledparken