Stillinger og resultater
Klubbens kampe
April 2024
|
|||||||
22.
mandag
|
|
M+70 5:5 Forår - Dommerløs • Pulje 1
Lyngby Stadion
Kunst 3
|
|
Lyngby Stadion
Kunst 3
|
|||
22.
mandag
|
|
M+50 11:11 - 2024 • Pulje 1
Ølstykke Stadion
Bane 5
|
|
Ølstykke Stadion
Bane 5
|
|||
22.
mandag
|
|
M+40 1 Forår - Dommerløs række • P1
Lyngby Stadion
Bane 8
|
|
Lyngby Stadion
Bane 8
|
|||
22.
mandag
|
|
M+60 Forår - Dommerløs række • P1
Lyngby Stadion
Bane 2
|
|
Lyngby Stadion
Bane 2
|
|||
22.
mandag
|
|
M+32 1 - 2024 • Pulje 2
Lyngby Stadion
Bane 6
|
|
Lyngby Stadion
Bane 6
|
|||
22.
mandag
|
|
HHT
M+65 7:7 Forår - Dommerløs • Pulje 1
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Stadion
|
|||
23.
tirsdag
|
Kælder U17 |
U16 Drenge Reserve Øst 23/24 (08) • P1
Lyngby Stadion
Kunst 1
|
Idrætsby 19 |
Lyngby Stadion
Kunst 1
|
|||
23.
tirsdag
|
|
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår • Pulje 1
Ejby Friluftscenter
|
|
Ejby Friluftscenter
|
|||
23.
tirsdag
|
|
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår • Pulje 2
Skovbrynet Skole
|
|
Skovbrynet Skole
|
|||
23.
tirsdag
|
Omkl.rum 5 |
U16 Piger 2 (08) Forår • Pulje 2
Herstedøster Stadion
Bane 1 - Buffalo Park
|
Omkl.rum 6 |
Herstedøster Stadion
Bane 1 - Buffalo Park
|
|||
23.
tirsdag
|
|
U13 Drenge 8:8 2 (11) Forår • Pulje 1
Rundforbi Stadion
|
|
Rundforbi Stadion
|
|||
23.
tirsdag
|
Omkl. 13 |
M+60 8:8 - 2024 • Pulje 1
Allerød Idrætspark
Bane 2
|
Omkl. 14 |
Allerød Idrætspark
Bane 2
|
|||
24.
onsdag
|
|
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 • P1
Helsingør Stadion
|
|
Helsingør Stadion
|
|||
24.
onsdag
|
Kælder U13-U15 |
Ungdomspokalen U14 Drenge (10) 23/24 • Pulje 1
Lyngby Stadion
Kunst 1
|
Idrætsby 10 |
Lyngby Stadion
Kunst 1
|
|||
24.
onsdag
|
|
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (11) 23/24 • Pulje 1
Farum Park
|
|
Farum Park
|
|||
24.
onsdag
|
|
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår • Pulje 3
Fuglsanggårdsskolen
|
|
Fuglsanggårdsskolen
|
|||
24.
onsdag
|
Idrætsby 19 |
M+55 11:11 - 2024 • Pulje 1
Lyngby Stadion
Bane 2
|
Idrætsby 11 |
Lyngby Stadion
Bane 2
|
|||
25.
torsdag
|
Idrætsby 19 |
M+75 5:5 Forår - Dommerløs • Pulje 1
Lyngby Stadion
Kunst 3
|
Idrætsby 10 |
Lyngby Stadion
Kunst 3
|
|||
25.
torsdag
|
Kælder U13-U15 |
Ungdomspokalen U15 Drenge (09) 23/24 • Pulje 1
Lyngby Stadion
Bane 1
|
Idrætsby 11 |
Lyngby Stadion
Bane 1
|
|||
26.
fredag
|
|
3F Superliga - Kvalifikationsspil 2023/24 • Pulje 1
Lyngby Stadion
Stadion
|
|
Lyngby Stadion
Stadion
|
|||
27.
lørdag
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april • Pulje 14
Herstedøster Stadion
|
|
Herstedøster Stadion
|
|||
27.
lørdag
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april • Pulje 15
Herstedøster Stadion
|
|
Herstedøster Stadion
|
|||
27.
lørdag
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april • Pulje 13
Herstedøster Stadion
|
|
Herstedøster Stadion
|
|||
27.
lørdag
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april • Pulje 14
Herstedøster Stadion
|
|
Herstedøster Stadion
|
|||
27.
lørdag
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april • Pulje 15
Herstedøster Stadion
|
|
Herstedøster Stadion
|
|||
27.
lørdag
|
Idrætsby 18 |
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår • Pulje 1
Lyngby Stadion
Kunst 1
|
Idrætsby 10 |
Lyngby Stadion
Kunst 1
|
|||
27.
lørdag
|
|
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår • Pulje 1
Snekkersten Idrætscenter
|
|
Snekkersten Idrætscenter
|
|||
27.
lørdag
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april • Pulje 6
Hørsholm Idrætspark
Bane 3 (5m)
|
|
Hørsholm Idrætspark
Bane 3 (5m)
|
|||
27.
lørdag
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april • Pulje 3
Snekkersten Idrætscenter
|
|
Snekkersten Idrætscenter
|
|||
27.
lørdag
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april • Pulje 4
Stenløse Stadion
|
|
Stenløse Stadion
|
|||
27.
lørdag
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april • Pulje 9
Springforbi fodboldbaner
|
|
Springforbi fodboldbaner
|
|||
27.
lørdag
|
|
U8 piger 5:5 (16) beg. - 27. april • Pulje 1
Sønderkærskolen
|
|
Sønderkærskolen
|
|||
27.
lørdag
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april • Pulje 13
Herstedøster Stadion
|
|
Herstedøster Stadion
|
|||
27.
lørdag
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april • Pulje 15
Herstedøster Stadion
|
|
Herstedøster Stadion
|
|||
27.
lørdag
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april • Pulje 15
Herstedøster Stadion
|
|
Herstedøster Stadion
|
|||
27.
lørdag
|
Omklædning 9 |
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 27. april • Pulje 3
Gladsaxe Stadion
Bane 2A
|
Omklædning 11 |
Gladsaxe Stadion
Bane 2A
|
|||
27.
lørdag
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april • Pulje 6
Hørsholm Idrætspark
Bane 3 (5m)
|
|
Hørsholm Idrætspark
Bane 3 (5m)
|
|||
27.
lørdag
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april • Pulje 3
Snekkersten Idrætscenter
|
|
Snekkersten Idrætscenter
|
|||
27.
lørdag
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april • Pulje 13
Herstedøster Stadion
|
|
Herstedøster Stadion
|
|||
27.
lørdag
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april • Pulje 14
Herstedøster Stadion
|
|
Herstedøster Stadion
|
|||
27.
lørdag
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april • Pulje 15
Herstedøster Stadion
|
|
Herstedøster Stadion
|
|||
27.
lørdag
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april • Pulje 15
Herstedøster Stadion
|
|
Herstedøster Stadion
|
|||
27.
lørdag
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april • Pulje 4
Stenløse Stadion
|
|
Stenløse Stadion
|
|||
27.
lørdag
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april • Pulje 9
Springforbi fodboldbaner
|
|
Springforbi fodboldbaner
|
|||
27.
lørdag
|
|
U8 piger 5:5 (16) beg. - 27. april • Pulje 1
Sønderkærskolen
|
|
Sønderkærskolen
|
|||
27.
lørdag
|
|
U17 Drenge 1 (07) Forår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|||
27.
lørdag
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april • Pulje 13
Herstedøster Stadion
|
|
Herstedøster Stadion
|
|||
27.
lørdag
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april • Pulje 15
Herstedøster Stadion
|
|
Herstedøster Stadion
|
|||
27.
lørdag
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april • Pulje 3
Snekkersten Idrætscenter
|
|
Snekkersten Idrætscenter
|
|||
27.
lørdag
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 27. april • Pulje 3
Gladsaxe Stadion
|
|
Gladsaxe Stadion
|
|||
27.
lørdag
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april • Pulje 6
Hørsholm Idrætspark
Bane 4 (5m)
|
|
Hørsholm Idrætspark
Bane 4 (5m)
|
|||
27.
lørdag
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april • Pulje 4
Stenløse Stadion
|
|
Stenløse Stadion
|
|||
27.
lørdag
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april • Pulje 14
Herstedøster Stadion
|
|
Herstedøster Stadion
|
|||
27.
lørdag
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april • Pulje 4
Stenløse Stadion
|
|
Stenløse Stadion
|
|||
27.
lørdag
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april • Pulje 9
Springforbi fodboldbaner
|
|
Springforbi fodboldbaner
|
|||
27.
lørdag
|
|
U8 piger 5:5 (16) beg. - 27. april • Pulje 1
Sønderkærskolen
|
|
Sønderkærskolen
|
|||
27.
lørdag
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 27. april • Pulje 3
Gladsaxe Stadion
|
|
Gladsaxe Stadion
|
|||
27.
lørdag
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april • Pulje 6
Hørsholm Idrætspark
Bane 5 (5m)
|
|
Hørsholm Idrætspark
Bane 5 (5m)
|
|||
27.
lørdag
|
|
Serie 2 • Pulje 1
Vejby Idrætsplads
|
|
Vejby Idrætsplads
|
|||
27.
lørdag
|
Kælder U13-U15 |
U14 Drenge Liga Øst 1 (10) forår • Pulje 1
Lyngby Stadion
Kunst 3
|
Idrætsby 11 |
Lyngby Stadion
Kunst 3
|
|||
27.
lørdag
|
Idrætsby 17 |
U13 Drenge Liga Øst 1(11) forår • Pulje 1
Lyngby Stadion
Kunst 1
|
Idrætsby 12 |
Lyngby Stadion
Kunst 1
|
|||
27.
lørdag
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 27. april • Pulje 3
Gladsaxe Stadion
|
|
Gladsaxe Stadion
|
|||
27.
lørdag
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april • Pulje 9
Springforbi fodboldbaner
|
|
Springforbi fodboldbaner
|
|||
27.
lørdag
|
|
U8 piger 5:5 (16) beg. - 27. april • Pulje 1
Sønderkærskolen
|
|
Sønderkærskolen
|
|||
27.
lørdag
|
|
U19 Drenge Ligaen 2023/24 • Liga
KB. P. Bangsvej
KB 1
|
|
KB. P. Bangsvej
KB 1
|
|||
27.
lørdag
|
|
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 • Øst 1
Vestamager Idrætsanlæg
Vestamager Idrætsanlæg Kunst
|
|
Vestamager Idrætsanlæg
Vestamager Idrætsanlæg Kunst
|
|||
27.
lørdag
|
|
Kvindeserie 1 - Forår • Pulje 1
Ølstykke Stadion
|
|
Ølstykke Stadion
|
|||
27.
lørdag
|
Omklædning 7 |
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 • Øst 1
Holbæk Sportsby
Kunst 1
|
Udeomklædningen (bagsiden af Sportsbyen) |
Holbæk Sportsby
Kunst 1
|
|||
28.
søndag
|
|
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår • Pulje 1
Avedøre Stadion
|
|
Avedøre Stadion
|
|||
28.
søndag
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april • Pulje 13
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|||
28.
søndag
|
|
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april • Pulje 5
NyBolig Park
|
|
NyBolig Park
|
|||
28.
søndag
|
|
U10 piger 5:5 (14) 2 - 28. april • Pulje 2
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
28.
søndag
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april • Pulje 12
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|||
28.
søndag
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april • Pulje 14
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|||
28.
søndag
|
|
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 28. april • Pulje 3
Humlebæk Stadion
Kunst 2A - 5 mands 2
|
|
Humlebæk Stadion
Kunst 2A - 5 mands 2
|
|||
28.
søndag
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april • Pulje 13
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|||
28.
søndag
|
|
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april • Pulje 5
NyBolig Park
|
|
NyBolig Park
|
|||
28.
søndag
|
|
U10 piger 5:5 (14) 2 - 28. april • Pulje 2
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
28.
søndag
|
|
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 28. april • Pulje 3
Humlebæk Stadion
Kunst 2A - 5 mands 2
|
|
Humlebæk Stadion
Kunst 2A - 5 mands 2
|
|||
28.
søndag
|
|
Træningskamp U12 - Drenge • Pulje 1
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Stadion
|
|||
28.
søndag
|
|
U15 Drenge 1 (09) Forår • Pulje 1
Hillerød Stadion
|
|
Hillerød Stadion
|
|||
28.
søndag
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april • Pulje 12
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|||
28.
søndag
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april • Pulje 13
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|||
28.
søndag
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april • Pulje 14
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|||
28.
søndag
|
|
U10 piger 5:5 (14) 2 - 28. april • Pulje 2
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
28.
søndag
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april • Pulje 14
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|||
28.
søndag
|
|
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april • Pulje 5
NyBolig Park
|
|
NyBolig Park
|
|||
28.
søndag
|
|
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 28. april • Pulje 3
Humlebæk Stadion
Kunst 2A - 5 mands 1
|
|
Humlebæk Stadion
Kunst 2A - 5 mands 1
|
|||
28.
søndag
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april • Pulje 12
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|||
28.
søndag
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april • Pulje 13
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|||
28.
søndag
|
|
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april • Pulje 5
NyBolig Park
|
|
NyBolig Park
|
|||
28.
søndag
|
|
U10 piger 5:5 (14) 2 - 28. april • Pulje 2
Virum Stadion
|
|
Virum Stadion
|
|||
28.
søndag
|
|
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 28. april • Pulje 3
Humlebæk Stadion
Kunst 2A - 5 mands 1
|
|
Humlebæk Stadion
Kunst 2A - 5 mands 1
|
|||
28.
søndag
|
Idrætsby 19 |
U14 Drenge 2 (10) Forår • Pulje 3
Lyngby Stadion
Bane 2
|
Idrætsby 13 |
Lyngby Stadion
Bane 2
|
|||
28.
søndag
|
0.1 |
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår • Pulje 1
Birkerød Stadion
3B
|
1.5 |
Birkerød Stadion
3B
|
|||
28.
søndag
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april • Pulje 12
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|||
28.
søndag
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april • Pulje 14
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|||
28.
søndag
|
Idrætsby 19 |
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 • Øst 1
Lyngby Stadion
Kunst 1
|
Idrætsby 10 |
Lyngby Stadion
Kunst 1
|